website creation software

Hakkımızda

ErdemTur Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Erdem Tur, 30 yılı aşkın süredir Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, Araç Kiralama, Transfer Hizmetleri ve İnşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Sektörde ilk anlayışımız
önce sorumluluk taşımaktır.

Bu süre zarfında da Personel Taşımacılığı – Araç Kiralama – Öğrenci Taşımacılığı ve Gezi Organizasyon işlerinde kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. Sektörlerinde önde gelen firmaların personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır. Personel taşımacılığı işinin yanında filo araç kiralama – otobüs kiralama – minibüs kiralama taleplerini de en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti vererek gerçekleştirmektedir.

Temel çalışma prensibimiz; etkin, güvenli hizmet ve müşteri memnuniyetidir . Yeni model araçlarımız, tecrübeli ve kibar kaptanlarımız ile aksamadan dakik ve güvenilir hizmet yürüten şirketimiz, Personel taşıma işini, koltuk sigortalı araçlarımızla çifte güvenlik içinde gerçekleştirmekten gurur duyacaktır.

Tecrübe ve deneyimizle her zaman güvenebileceğiniz sizlerle aynı değerleri paylaşan ticari faaliyetlerini tüm ahlak kurallarına ve ticari teamüllere göre sürdüren insan taşıma sorumluluğunun bilincinde bir firma olarak geniş araç filosuyla ve dinamik kadrosuyla müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız.

Temel faaliyetlerimiz olan öğrenci ve personel taşımacılığında yolcularımızı hedeflerine güvenle vaktinde güler yüzle ulaştıracağımız birer emanet olarak kabul etmekteyiz.

FARK TAŞIR

Öğrenci ve personel servisinde yaklaşık 30 yıllık tecrübenin devamı olan ErdemTur, her zaman en güvenli, en düzenli ve en konforlu ulaşım hizmetini sağlamak amacı ile ekibini titizlikle seçmekte düzenli eğitimler ve toplantılar ile hizmet düzeninin devamı sağlanmaktadır.

Online Servis Talebi

Servis Taleplerinizi, Servis Talep Formumuzu kullanarak,
bize iletebilirsiniz.