free responsive website templates

Personel Servisi

ErdemTur Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı

ErdemTur Servis Taşımacılık olarak personel servisi yapan, sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm sürücülerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Sunduğumuz hizmetlerde fark yaratmak öncelikli hedeflerimizdendir. Sürücünün ErdemTur Servis Taşımacılık’ın hizmet anlayışını benimsemesi bizim için çok önemlidir. Yıllardır personel servisi alanında Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler, geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri yüreklendirmektedir.

Mesleğimizdeki en önemli husus can güvenliğidir. Bu sorumluluk duygusundan yola çıkarak, canlarını bize emanet edenlere en güvenilir araçlarla ve sürücülerimizle hizmet vermek temel görevimizdir.

Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması ana iştigal konumuzdur.

Araç bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Hizmet kapsamında kullanılan araçlarımız minibüs, midibüs ve otobüslerdir. Her türlü mesafeye, iş giriş ve çıkış saatlerinize cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığında ilkemiz tam zamanında personeli işe yetiştirmek iş çıkışı ise evlerine zamanında ulaştırmaktır.

Personel Taşımacılığı, Öğrenci Servis Taşımacılığı  ve Vip Transfer Hizmetleri
Bir iş günü boyunca çalışan insanları çağın gerektirdiği konforda seyahat ettirerek evlerine güvenli bir şekilde teslim etmek işimizin en önemli parçasıdır.
Tüm servis araçlarımız yedekli çalışmakta, herhangi bir arıza veya benzeri durumlarda yedek servis aracımız hizmete girerek zamanlamada herhangi bir değişiklik söz konusu olmamaktadır.
Ayrıca isteğinize bağlı olarak, firmanıza 7 gün 24 saat hizmet verebilen şoförlü araçlarımız ile misafirleriniz veya fazla mesai yapan çalışanlarınız istenilen her saatte, istenilen yere götürülebilmektedir.
Tüm servis araçlarımız ile anlık iletişim kurulabilmekte ve her türlü yönlendirme uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Doğru zamanlamanın ve verilen sözün bilincinde olan Erdem Tur personel servis taşımacılığı , her gün büyük ve orta ölçekli firmaların personelini ve muhtelif okulların öğrencilerini taşımaktadır.
Servis araçlarımız ile tüm vardiya saatlerinde taşınabilen yolcular, servis aracına bindiği andan ulaştırılan noktaya kadar sigortalı ve güvencemiz altındadır.

Personel Taşımacılığı Servis Hizmetleri Ulaştırma Görevlisi Özellikleri

Tüm sürücülerimizin şirket yönetmeliğine uygun olarak giyinmeleri ve günlük olarak kişisel bakımlarını yapmış olmaları kaliteli hizmet anlayışımızda önemli bir unsurdur taşımaktadır. Sürücülerimiz;

» Müşteri memnuniyetine önem verir.
» Taşıdığı Personele veya Çalışana karşı kibar, güler yüzlü ve anlayışlıdır.
» İleri sürüş teknikleri, ilk yardım ve acil müdahale eğitimlerini almışlardır.
» İnsan hayatının önemli olduğunun bilincinde olarak görev yapar.
» Trafik kurallarına riayet eder.
» Firmamız tarafından verilecek olan seminerlere ve eğitim programına katılır.

Personel Taşımacılığı Servis Hizmetleri

Personel Servisi Araç Özellikleri

Araçlarımız marka ve model olarak standartlara uygun özelliklerde olup donanımlı, konforlu ve klimalıdır. Araçların periyodik bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır.

Ayrıca;

» Araçların iç ve dış temizlikleri günlük olarak yapılır ve servise uygun hale getirilir.
» Araçlarda ilkyardım seti, yangın söndürme cihazı ve avadanlık standartlara uygun olarak bulundurulur.
» Araçların muayene ve sigorta poliçeleri eksiksiz yapılmaktadır.
» Personel konforu ve güvenlik açısından araçların kapıları otomatik olup, sürücü tarafından kumanda edilmektedir.

FARK TAŞIR

Öğrenci ve personel servisinde yaklaşık 30 yıllık tecrübenin devamı olan ErdemTur, her zaman en güvenli, en düzenli ve en konforlu ulaşım hizmetini sağlamak amacı ile ekibini titizlikle seçmekte düzenli eğitimler ve toplantılar ile hizmet düzeninin devamı sağlanmaktadır.

Online Servis Talebi

Servis Taleplerinizi, Servis Talep Formumuzu kullanarak,
bize iletebilirsiniz.