how to create a website for free

VIP Servis Hizmetleri

ErdemTur Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

VIP Servis Hizmetleri

Yurtdışından gelen önemli misafirleriniz var ve transfer hizmetimizden faydalanmak istiyorsunuz. Bizi arayın, Talebinize göre binek, lüks, minibüs veya otobüs tipi konforlu araçlarımızla misafirlerinizi havalimanından veya talep ettiğiniz bir adresten alalım, Karşılayalım,

Profesyonel personelimiz misafirlerinizi isimlerinin yazılı olduğu tabela ile karşılasın ve çıkış kapısında bekleyen transfer aracımıza kadar eşlik etsin. Talep edilirse misafirlerinizi küçük bir panaromik turun ardından otellerine bırakalım...

Sizde eğer profesyonel hizmet anlayışını ve VIP konforun keyfini sürmeyi hedefliyorsanız işinizi şansa bırakmayın.

Vip Transfer Hizmetleri, Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Servis Taşımacılığı
Havaalanı transferleri
Kısa süreli zaman periyotları için şoförlü araç kiralanması
Uzun süreli zaman periyotları için şoförlü araç kiralanması
Şehirlerarası seyahatler için şoförlü araç kiralanması
Şehir içi ve dışı için sadece şoför kiralanması

Haftada 7 gün 24 saat hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ile sizden gelecek her türlü talebi yerine getirmeye çalışırken araç kaptanlarımızda 7/24 sizlerle birlikte kalıyor.

Araç bakımları düzenli yapılmakta olup, iç tavanı yüksek, koltuk araları açık, içerisi geniş ve ferah, rahat bir şekilde inip binebileceğiniz Air- Condition özellikli tamamen VIP hizmete yönelik özel tasarımlı araçlarla hizmet vermekteyiz.

Personel Taşımacılığı Servis Hizmetleri

Firmamız şoförleri, sürücülük konusunda uzmanlardan profesyonel eğitim almış, hizmet verdiği şehri iyi bilenler arasından seçilmektedir.

Şoförlerimiz takım elbiseli, saç ve traş bakımları tam, trafik kurallarına %100 uyum içinde sizi güvenli bir şekilde istediğiniz yere ulaştırır ve sizlerle misafirleriniz arasında köprü oluştururlar.

FARK TAŞIR

Öğrenci ve personel servisinde yaklaşık 30 yıllık tecrübenin devamı olan ErdemTur, her zaman en güvenli, en düzenli ve en konforlu ulaşım hizmetini sağlamak amacı ile ekibini titizlikle seçmekte düzenli eğitimler ve toplantılar ile hizmet düzeninin devamı sağlanmaktadır.

Online Servis Talebi

Servis Taleplerinizi, Servis Talep Formumuzu kullanarak,
bize iletebilirsiniz.